Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se osvetiti policiji za napisanu kaznu

Ići dole

Kako se osvetiti policiji za napisanu kaznu Empty Kako se osvetiti policiji za napisanu kaznu

Počalji od Zaga Sre 16 Jun - 9:55:25

Muškarac iz Amerike Brajan MekKreri (33) dobio je kaznu za prekoračenje brzine u gradu Blaf u Tenesiju. On se nije, poput mnogih, raspravljao sa saobraćajcem, on je kupio zvanični sajt lokalne policije kako bi se osvetio.

Na kaznu od 90 dolara koliko je morao da plati za kaznu. MekKreri je potrošio "par dolara" i za kupovinu zvanične Internet prezentacije lokalnog odreda policije u gradu Blafu.

"Otišao sam na sajt kako bih pronašao datum svog saslušanja, a onda sam primetio obaveštenje da domen uskoro ističe. Tada sam video priliku i čekao...Prošlo je par nedelja, prijavio sam se za kupovinu domena [You must be registered and logged in to see this link.] i dao 80 dolara", rekao je Brajan jednom lokalnom listu.

Od tada "zvanični sajt policije" koristi kako bi postavljao tekstove upozorenja, tačnije obaveštenje "putnicima namernicima" gde se nalaze kamere kako bi ih izbegavali, eventualno ih poskidali u nekoj združenoj akciji...

MekKreri od policije traži da se skinu kamere jer je to "nečuven način" da se zarade milioni dolara na 1.500 stanovnika koliko ima ovaj gradić.

Policija, naravno, nije imala pojma šta se dešava sve dok novinari nisu počeli da "zivkaju" stanicu. Načelnik Dejvid Nelson je rekao da "MekKreri to radi iz osvete jer je dobio kaznu".




[You must be registered and logged in to see this link.]
Zaga
Zaga
Šefica Grupe TNT
Šefica Grupe TNT

http://marezato.hpage.com
Srbija

Grad : Niš
Browser : Firefox
Broj Postova : 1829
Broj Poena : 27308
Reputacija : 1344
Datum upisa : 24.12.2009
Datum rođenja : 21.05.1973
Godine Starosti : 50
Pol : Ženski Zodijak : Bik Bizon

Zanimanje : svašta nešto
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu