Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Blago među ruševinama...

Ići dole

Normalna Blago među ruševinama...

Počalji od Zaga taj Uto 29 Mar - 23:36:26

Eh, da ...moja draga vivijen mi je dala dobar predlog o novoj temi ..hvala..

NEKAD JE BLAGO MEĐU RUŠEVINAMA SAMO GA TREBA PRONAĆI..

Stvarno je divno rečeno, i kao u potrazi za blagom među starinama i ruševinama tako je i ovde reč o potrazi blaga među ruševinama nečijeg života....Bilo da je u pitanju ljubav, bilo da je u pitanju prijateljstvo..

Misao je iz Turske serije "Kad lišće pada" ( nemojte suditi o gledanju serija,ako ih ne pratite,verujte mnogo toga se tu može naučiti , šta treba a šta ne treba raditi u životu, samo je pitanje gledate li seriju na taj način ili ne, i naravno, da je serija toliko jaka da ima šta da se nauči, a Turci su me iznenadili u par zadnjih serija svojom obradom i što su o svakom detalju vodili računa ) .

Konkretno, devojka koja govori misao je silom prilika morala da se uda za čoveka koji je udovac i ima troje dece, ne poznaje ga , njemu treba žena koja će da čuva decu , njoj treba beg iz porodice koja je ne razume i misli da je ona glavni krivac za neka dešavanja...dva naizgled razrušena života se sreću... i počinje da se rađa ...nešto...treba doći do blaga ...videćemo....

Možda je ovo samo scenario iz serije ali verujte, scenario koji nam život spremi i donese ne može napisati ni najbolji scenarista...

Ako znate neke primere ili možete napisati nešto na ovu temu...možda ste i sami doživeli...tu smo.... da vas čujemo i radujemo se sa vama , ili ..... plačemo.

-----------------------------------------------------------------------------------
U životu je jednako loše obeležen svaki put, ali ponekad je potrebno ići u pravcu koji se čini najmanje prohodan i najmanje siguran....
[You must be registered and logged in to see this link.]
Zaga
Šefica Grupe TNT
Šefica Grupe TNT

http://marezato.hpage.com
Srbija

Grad : Niš
Browser : Firefox
Broj Postova : 1829
Broj Poena : 25300
Reputacija : 1344
Datum upisa : 23.12.2009