Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čudo u Koštunićima: Bukve leče ljude!

Ići dole

Čudo u Koštunićima: Bukve leče ljude! Empty Čudo u Koštunićima: Bukve leče ljude!

Počalji od vivijen Ned 10 Jun - 11:44:04



Čudo u Koštunićima: Bukve leče ljude!


Čudo u Koštunićima: Bukve leče ljude! 244355_kostunicilecenjebukvaisceliteljskemoci1339274131172806_f


U selu Koštunići meštani su proglasili za svetinju dve bukve za koje veruju da imaju isceliteljske moći. Ovo neobično svojstvo otkrio je drvoseča Branko Lazić, kog bukovo drvo pre nekoliko godina zamalo nije ubilo.

Sekući šumu, bukovo stablo me je udarilo i tada su mi polomljene obe ključne kosti i rame. Godinama sam trpeo strahovite bolove u leđima sve dok se slučajno pre izvesnog vremena nisam provukao između ove dve bukve. Više se i ne pitam šta se dogodilo, ali lekove za bolove više ne uzimam - kaže Branko Lazić iz sela Ba.



Čudotvorne bukve iznikle su na svega pola metra udaljenosti jedna od druge. Rastući u visinu, na četvrtom metru one su se neobjašnjivo spojile i odatle rastu kao jedna.



Tražeći izlečenje među "lekovitim bukvama“ Ravnu goru svakodnevno posećuju nevoljnici sa svih strana.



- Krenuo sam s nevericom i jakom glavoboljom koja me prati godinama. Kada sam se vratio kući, bilo me je sramota da kažem supruzi da me više ne boli glava jer sam se plašio da će mi se smejati - kaže Beograđanin Radivoje Marinković.



Sličnu priču ispričala nam je i Ukrajinka Tamara Savićević, bivša rukometna reprezentativka, udata u Srbiji, a koja je patila od spondiloze.



- Rekli su mi da, ko prođe između stabala, njega će prestati svaki bol - kaže Ukrajinka i tvrdi da je izlečena.



Meštani Koštunića doveli su sveštenike koji su osveštali srasle bukve, a deo u kome one rastu uskoro će biti ograđen.

[You must be registered and logged in to see this link.]
vivijen
vivijen
Moderator Foruma
Moderator Foruma

Zlatni Pehar Za Više Od 10.000 Poruka
Srbija

Grad : Zvezdan
Browser : Opera
Broj Postova : 13509
Broj Poena : 61734
Reputacija : 971
Datum upisa : 29.01.2010
Datum rođenja : 03.08.1953
Godine Starosti : 70
Pol : Ženski Zodijak : Lav Zmija

Zanimanje : slikanje, pisanje,primenjena umetnost
Raspoloženje : smireno
Uzrečica : ah
Knjiga/Pisac : orkanski visovi

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu