Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teror nad dečakom

+4
riza4848
vivijen
Danguber
Zaga
8 posters

Ići dole

Teror nad dečakom Empty Teror nad dečakom

Počalji od Zaga Čet 23 Sep - 10:40:45

Da li ovo spada u ovaj deo foruma ili ne... ja mislim da spada...
počinioci ovakvog dela su nekada bili deca...šta decu natera kad postanu ljudi da se ovako ponašaju!!!
Jadni dečak, kozna hoće li se oporaviti od traume ikada!!

DEPO portalu danas se obratio jedan od vjernih čitatelja sa šokantnim fotografijama. Naime, na lokalnoj cesti Fojnica - Sarajevo, u blizini Kiseljaka, prije dva dana (nedjelja, 5. septembra) bio je svjedok nevjerovatne scene koja se dešavala u automobilu ispred.

Prema pisanju depo.ba, putnici u Golfu registarskih oznaka 995-K-642, koji je jurio preko 90km/h, kroz prozor su izbacili bespomoćno dijete držeći ga samo rukama. Suluda vožnja sa djetetom koje je plakalo, vrištalo i pokušavalo da se spase, trajala je minimalno jedan kilometar, nakon čega su preplašeno dijete vratili nazad u auto.

Čitatelj depo.ba koji je poslao ove fotografije je o ovom događaju obavijestio je MUP SBK. Nadamo se skoroj i adekvatnoj reakciji policije, ali i oštroj reakciji javnosti.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Zaga
Zaga
Šefica Grupe TNT
Šefica Grupe TNT

http://marezato.hpage.com
Srbija

Grad : Niš
Browser : Firefox
Broj Postova : 1829
Broj Poena : 27286
Reputacija : 1344
Datum upisa : 24.12.2009
Datum rođenja : 21.05.1973
Godine Starosti : 50
Pol : Ženski Zodijak : Bik Bizon

Zanimanje : svašta nešto
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Teror nad dečakom Empty Re: Teror nad dečakom

Počalji od Danguber Čet 23 Sep - 13:19:31

Teror nad dečakom Dijete%20u%20golfu%201
Danguber
Danguber
Deseti Razred
Deseti Razred

Atlantida

Grad : Atlantida
Browser : Opera
Broj Postova : 219
Broj Poena : 6581
Reputacija : 386
Datum upisa : 25.05.2010
Datum rođenja : 11.05.1955
Godine Starosti : 68
Pol : Muški Zodijak : Bik Koza

Zanimanje : tolmak
Raspoloženje : loše
Uzrečica : xxx
Knjiga/Pisac : nekoliko
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Teror nad dečakom Empty Re: Teror nad dečakom

Počalji od vivijen Pon 27 Sep - 13:42:48



Др Ђорђевић Татјана: Невиност и верност увек су у "моди"
Friday, 24 September 2010

Др Ђорђевић Татјана

Невиност и верност увек су у “моди”

Још премудри Соломон рече:

“Ко ће наћи врсну жену? Јер вриједи више него бисер“ (Приче Сол. 31,10) и

“Ко је нашао жену, нашао је добро и љубав од Господа“ (Приче Сол.18,22)

Први пут, са појмом телегонија, сусрела сам се читајући књигу руског свештеника Илије Шугајева, а са благословом руског патријарха Алексија II “Једном за цео живот“. Књига је одлична и топло бих је препоручила тинејџерима и њиховим родитељима јер је пуна поука, добронамерних и корисних савета за одабир партнера за хришћански брак. Читајући о телегонији била сам ужаснута оним што сам прочитала. Ужас је већи тиме, што се ове научне чињенице крију од јавности и свесно допушта да генерације младих воде распусни живот мислећи да за то неће сносити ама баш никакве последице. Каква заблуда! Савремени научници Креационисти, тврде да имуни систем у потпуности одговара нашем односу са Творцем и да ћемо засигурно, “осетити“ последице неморалног понашања.



Шта је то телегонија? (научни аспекти)

Феномен телегоније прво је испитан на животињама још пре 150 година. Научници Флинт и Феликс Ледантек, као и други научници, доказали су овај ефекат на животињама. Експерименти су описани у Ледантековој књизи “Телегонија- утицај првог мужјака“. Узгајивачи паса знају да ако се расна керуша, бар једном, споји са “џукцем“, после тога више не може рачунати на расно потомство. Такође, голубица која је расна, убија се ако се споји са голубом који није расан, јер зна да ће потомство бити без педигреа. А, шта је са феноменом телегоније код људи?

Телегонија код људи, научно је потврђена после дугогодишњих опсежних физиолошких, антрополошких, социолошких и статистичких истраживања и експеримената од стране непристрасних научника. Наука је овде категорички изјавила:

“Да, ефекат телегоније односи се и на људе и то у много јасније израженој форми него у животињском свету“. То значи да жена која чак није ни затруднела, носи и себи јајне ћелије у које су уграђени низови ДНК свих њених претходних полних партнера. Од раније се зна да гени партнера могу да се уткају у генетски систем жене. Телегонија тврди да на потомство жене утичу сви њени ранији полни партнери независно да ли са њима има порода или не. Као пример за ово наводе се Рускиње које су имале авантуре са глумцима из путујућих позоришта. Оне су касније рађале децу која нису личила на здраве очеве беле пути, него на те пролазнике. Ужасавајуће, зар не?



А, шта кажу духовници?

У разговору са једним духовником пре пар година сазнала сам да жена од сваког партнера, како он каже, узима “део духа“, и при томе долази до размене духова и формирања духовног односа. У случају да постоји више партнера настаје комплексна ситуација и могућност настанка разних менталних поремећаја, па и психоза (нпр. шизофренија и сл.) Свештеник Илија Шугајев каже овако: да сваки блудни однос оставља траг на човеку. Није могуће сјединити се само телом, а не добити и душу и дух те особе. Телесну везу лако је раскинути, али остаје духовна веза, тако да жени није јасно зашто не може да заволи свог мужа свом својом душом? Разлог је тај, што је њена душа већ везана за друге људе, и ове везе је вуку и не дају јој слободу. Сада је јасно зашто овакве ситуације доводе до расцепа личности и настанка психоза код тинејџера и адолесцената. Психијатри хришћани, као и духовници, тврде да нам је 80 % младог света на граници психоза (тешких душевних болести са лошим изгледима за излечењем). Савремена психотерапија потврђује чињеницу да промискуитет разара психу: У књизи “Православље и савремена медицина“ (Светигора, 2001 г.) исти ти психотерапеути кажу: “Аутодеструктивно својство тежње за уживањем, у основи је многих сексуалних неуроза“.



Остале пошасти промискуитета

Све је, отприлике, почело са “еманципацијом” жена средином прошлог века.

Циљ ових покрета и разноразних револуција није био ослобађање него управо обрнуто: заробљавање и “уништавање” жена. Било је важно “избацити” жену из куће, одвојити је од деце, запослити је и дати јој такву улогу да што више буде ван куће и не буде идентитет дат јој од Бога: мајка и жена. При томе, жене су добијале финансијску независност,и на тај начин, им био подгрејан егоизам и немотивисаност за брак и рађање деце. Жена је данас већи роб него икада. На послу се од ње много тражи, уцењиване су на разне начине, па и тиме да не могу имати порода ако желе каријеру. Страшно!

У једном познатом часопису, који читају младе маме, савет једног педагога, иначе жене, која нити је Српкиња, а поготово не хришћанка гласи: ...”Ако уместо о пословним одлукама ви размишљате о томе да ли је ваше дете појело целу кашицу, или гугућете на телефону са њим – остављате лош утисак... Не дозволите себи да изгледате запуштено, нити да се на вама примети како једва чекате да се вратите кући. Искористите време на послу да не мислите на кућу… После дужег одсуствовања са посла ваше колеге су се мало одвикле од вас, баш као и ви од њих. Можда ћете због тога морати изнова да се доказујете…’’Страшно. А, ове “стручне“ жене васпитавају младе српске мајке. Све само са једном поуком- да не рађају децу, да не би после на послу морале да размишљају о њима. Очигледно је сазрело време да жене хришћанке имају свој часопис где их не би тровали ови “саветодавци” и њима слични. Жена, поготово млада српска мајка треба да се васпитава у хришћанском духу, а не у разврату и ширењу каријере. О томе је доста говорио и наш Свети Владика Николај, који каже да жена: функционер има нешто које јој од Бога не припада, а оно што јој је дао Бог – занемарује, те неизоставно настаје психичка фрустрација, а затим и болест. Онда се чудимо зашто харају малигне, полне и заразне болести. Све је то последица једног нездравог начина размишљања, али и потпуне неинформисаности наших људи, којима се подмеће гомила гнусних лажи. Нпр. О мерама заштите при интимним односима. Наравно, све је то несигурно, и из хришћанског угла неприхватљиво.

Жена која има добар имуни систем може да савлада сваку болест. Нажалост, много мојих колега учествује у ширењу лажне пропаганде о мерама заштите у интимним односима, што из сопственог незнања, што из финансијских разлога. Све ово, несумњиво, потврђује и статистика.

На свим медијима може се чути: Сваки други брак у Србији је стерилан. (Да ли смо се запитали зашто у Србији Бог затвара материце? Да ли су увек други криви за наше тешкоће?)

Следи даље статистика: Свака друга девојчица осмог разреда имала је интимне односе, а нежељену трудноћу завршавала абортусом. Шта очекивати од Србије и њеног потомства у наредним годинама? Ову забринутост поделио је и наша Светост, Патријарх српски Г- дин Павле у једном интервјуу за овај часопис, када је констатовао да је целокупна ситуација са белом кугом страшна, и да не зна ко ће наследити ову земљу: “Не знам, можда Кинези…” Што се тиче стерилитета који је нажалост, најчешће последица промискуитета, и проф. И. Мануилова (у књизи “Православље и савремена медицина”) каже: “Медицинска индикација вантелесног оплођења, по правилу, представља последицу анатомских аномалија јајовода насталих услед вeштачког абортуса”. Сваки даљи коментар је сувишан.

Све што се дешава, не дешава нам се случајно: децу нам васпитавају “идоли” са ТV екрана, као и “болесничке серије и емисије”, а ту су и неке од прљавштина, које се нуде на интернету. У међувремену, родитељи на пословним састанцима, “кроје” каријеру или се пак боре за голи физички опстанак. Дотле, деца су на улици или крај екрана уз алкохол, дрогу, и ко зна шта.



Уместо закључка

Званична наука ћути о телегонији, да не би оспорила претходне сексуалне револуције, које згрћу огроман новац. Наша деца пропадају угледајући се на “болесне” ауторитете и њихове лажи. Као лекар и мајка троје деце, препоручила бих младим женама и девојкама:

Невиност и верност, како год то старомодно звучало, гарант су вашег здравља душе и тела, јер је тако заповедио и Господ у Својој 7.- ој заповести: ”Не чини прељубу”

Повратак Богу и традиционалним вредностима су једини прави пут Србије, у будућност.

Ваша сестра у Христу,

Др Ђорђевић Татјана

[You must be registered and logged in to see this link.]
vivijen
vivijen
Moderator Foruma
Moderator Foruma

Zlatni Pehar Za Više Od 10.000 Poruka
Srbija

Grad : Zvezdan
Browser : Opera
Broj Postova : 13509
Broj Poena : 61734
Reputacija : 971
Datum upisa : 29.01.2010
Datum rođenja : 03.08.1953
Godine Starosti : 70
Pol : Ženski Zodijak : Lav Zmija

Zanimanje : slikanje, pisanje,primenjena umetnost
Raspoloženje : smireno
Uzrečica : ah
Knjiga/Pisac : orkanski visovi

Nazad na vrh Ići dole

Teror nad dečakom Empty Re: Teror nad dečakom

Počalji od riza4848 Uto 9 Nov - 10:53:34

Uvek ima nešto novo da se naući. Hvala
riza4848
riza4848
Novi Član
Novi Član

Bosna

Grad : Tuzla
Browser : N/A
Broj Postova : 4
Broj Poena : 5052
Reputacija : 10
Datum upisa : 14.06.2010
Datum rođenja : 31.10.1957
Godine Starosti : 66
Pol : Muški Zodijak : Škorpija Peto

Zanimanje : pecaroš
Raspoloženje : dobro
Uzrečica : mislim nemislim
Knjiga/Pisac : zapisi iz mrtvog doma

Nazad na vrh Ići dole

Teror nad dečakom Empty Re: Teror nad dečakom

Počalji od santjago Sub 8 Jan - 15:31:00

Zaga ::...šta decu natera kad postanu ljudi da se ovako ponašaju!!!

Moj odgovor glasi: patogene tendencije!
Na žalost danas u svetu se još uvek mnogi eksperimentalni lekovi isprobavaju na životinjama, a mogli bi i na ovakvim i sličnim frajerima. Ne znam, nisam pametan.
santjago
santjago
Novi Član
Novi Član

Srbija

Grad : Zrenjanin
Browser : N/A
Broj Postova : 6
Broj Poena : 4846
Reputacija : 0
Datum upisa : 08.01.2011
Datum rođenja : 25.08.1979
Godine Starosti : 44
Pol : Muški Zodijak : Devica Koza

Zanimanje : student
Raspoloženje : nikad bolje
Knjiga/Pisac : Alhemičar - Paulo Koeljo
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Teror nad dečakom Empty Re: Teror nad dečakom

Počalji od pepeljuginadobravila Sub 8 Jan - 16:34:51

Sada cu se prikljuciti ovoj temi, jer sam o njoj dosta pisala na svom forumu, i verovali ili ne ali ljudi ne vole da citaju ovakve stvari
Zasto?
Zato sto su Srbi na zalost postali jako osetljivi na Istinu, a ubise se pritom da se busaju u grudi kako su Oni izabran narod.
Sve sto je Vivijen vec pisala je tacno, na zalost , mislim na posledice koje se desavaju. U svom radu sa siromasnima, sa decom po domovima i uopste sa ljudima mogu reci da je jako zalosno, ali devojcice od 13 godina vec imaju prvi abortus
Sto se tice modernih mladih mama, to je tek haos jer se utrkuju, ne zna se koja ce pre cerkicu da nauci, da pokaze stomacic, da se busi na sto mesta da ima pirsing, da hvata cikice koji imaju parice, dobre automobilcice i ostalo, rasturaju brakove i ostalo
Degradacija celog drustva tj porodie nije samo kod nas, ali mislim da mi to umemo strucno da uradimo bas.
Moj prijatelj ima dva sina od oko 22 godine i to su uzorna deca, i cesto mu kazu
Tata nema normalnih cura
On im na to odgovara, da te normalne oni traze na pogresnim mestima i u pogresno vreme.
Izlasci koji pocinju u 23 h, koji zavrsavaju pred zoru sigurno ne ukljucuju mirne i lepo vaspitane devojcice tj devojke
Biblioteke, soprtski dogadjaji, pozorista, knjizevne veceri, ima toga dosta, a ne diskoteke, kafane, splavovi
Jedna od nus pojava na zalost je kako da objasnite svom detetu da to sto radi vecina njihovih vrsnjaka nije dobro jer je to jako tesko, jer vas dete sasece recenicom
Pa kako i zasto da se ja razlikujem od njih?

Na zalost imala sam i nesrecu da mi prijateljica cak savetuje da se ne udajem ( necu o razlozima zasto to nisam jos uradila verovatno jer verujem u tu instituciju) niti da imam decu, jer ti deca ne donose nikakvo dobro u zivotu.
Tesko je to bilo slusati a kamoli i razumeti ali ljudi su cudo, mislim da su se neki cak mnogo i smejali jer nisam majka a eto bavim se poslom iz ljubavi da pomognem drugima. Mozda ce na kraju moja druga Prijateljica i biti u pravu, to je moja draga Marija, kada je rekla
Mislim da nisu ni svi ljudi za to da ih i imaju, ali cesto Bog podari decu onima koji ih i ne zasluzuju. Da li im je to kazna ili blagoslov to samo sveti Bog zna..............
pepeljuginadobravila
pepeljuginadobravila
Novi Član
Novi Član

BANNED
Srbija

Grad : Beograd
Browser : Firefox
Broj Postova : 29
Broj Poena : 4988
Reputacija : 96
Datum upisa : 04.01.2011
Datum rođenja : 24.11.1971
Godine Starosti : 52
Pol : Ženski Zodijak : Strelac Svinja

Zanimanje : svasta nesto
Raspoloženje : ko braca Marks :)
Uzrečica : Mozete da me mrzite, mozete da me volite , ali morate da me postujete
Knjiga/Pisac : Dusan Stefan
http://pepeljuga21veka.org.rs/forum/
Moj YOUTube Video :


http://pepeljuga21veka.org.rs/forum/

Nazad na vrh Ići dole

Teror nad dečakom Empty Re: Teror nad dečakom

Počalji od krinka Pon 7 Mar - 19:12:11

pepeljuginadobravila ::Sada cu se prikljuciti ovoj temi, jer sam o njoj dosta pisala na svom forumu, i verovali ili ne ali ljudi ne vole da citaju ovakve stvari
Zasto?
Zato sto su Srbi na zalost postali jako osetljivi na Istinu, a ubise se pritom da se busaju u grudi kako su Oni izabran narod.
Sve sto je Vivijen vec pisala je tacno, na zalost , mislim na posledice koje se desavaju. U svom radu sa siromasnima, sa decom po domovima i uopste sa ljudima mogu reci da je jako zalosno, ali devojcice od 13 godina vec imaju prvi abortus
Sto se tice modernih mladih mama, to je tek haos jer se utrkuju, ne zna se koja ce pre cerkicu da nauci, da pokaze stomacic, da se busi na sto mesta da ima pirsing, da hvata cikice koji imaju parice, dobre automobilcice i ostalo, rasturaju brakove i ostalo
Degradacija celog drustva tj porodie nije samo kod nas, ali mislim da mi to umemo strucno da uradimo bas.
Moj prijatelj ima dva sina od oko 22 godine i to su uzorna deca, i cesto mu kazu
Tata nema normalnih cura
On im na to odgovara, da te normalne oni traze na pogresnim mestima i u pogresno vreme.
Izlasci koji pocinju u 23 h, koji zavrsavaju pred zoru sigurno ne ukljucuju mirne i lepo vaspitane devojcice tj devojke
Biblioteke, soprtski dogadjaji, pozorista, knjizevne veceri, ima toga dosta, a ne diskoteke, kafane, splavovi
Jedna od nus pojava na zalost je kako da objasnite svom detetu da to sto radi vecina njihovih vrsnjaka nije dobro jer je to jako tesko, jer vas dete sasece recenicom
Pa kako i zasto da se ja razlikujem od njih?

Na zalost imala sam i nesrecu da mi prijateljica cak savetuje da se ne udajem ( necu o razlozima zasto to nisam jos uradila verovatno jer verujem u tu instituciju) niti da imam decu, jer ti deca ne donose nikakvo dobro u zivotu.
Tesko je to bilo slusati a kamoli i razumeti ali ljudi su cudo, mislim da su se neki cak mnogo i smejali jer nisam majka a eto bavim se poslom iz ljubavi da pomognem drugima. Mozda ce na kraju moja druga Prijateljica i biti u pravu, to je moja draga Marija, kada je rekla
Mislim da nisu ni svi ljudi za to da ih i imaju, ali cesto Bog podari decu onima koji ih i ne zasluzuju. Da li im je to kazna ili blagoslov to samo sveti Bog zna..............


Ocekujem bebu i ova situacija me veoma brine. Kao da polako gubim nadu da dete moze da ima normalno detinjstvo i da uticaji kuce budu jaci od uticaja ulice i sredine. Kako nauciti dete da normalno nije ono sto je uobicajeno, sto je trend, a da ga ne povuces iz drustva nego da naprotiv, ako mu je takva priroda bude drustveno i prihvaceno. Jedno je odolevati iskusenjima a drugo je drustveno prihvaceno ponasanje. Ako nema stida nema ni nacina da covek da se pokaje ili uopste da ima utisak da je negde pogresio.
krinka
krinka
Novi Član
Novi Član

Srbija

Grad : Smederevo
Browser : N/A
Broj Postova : 3
Broj Poena : 4779
Reputacija : 0
Datum upisa : 07.03.2011
Datum rođenja : 28.01.1982
Godine Starosti : 42
Pol : Ženski Zodijak : Vodolija Ker

Zanimanje : filozofija vaspitanja
Knjiga/Pisac : Idiot
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Teror nad dečakom Empty Re: Teror nad dečakom

Počalji od markiza Ned 28 Okt - 1:03:37

ovo je strasno svakakvih ludaka ima!
markiza
markiza
Novi Član
Novi Član

YUgoslavia

Grad : lazarevac
Browser : N/A
Broj Postova : 4
Broj Poena : 4178
Reputacija : 0
Datum upisa : 28.10.2012
Datum rođenja : 18.09.1975
Godine Starosti : 48
Pol : Ženski Zodijak : Devica Mačka

Zanimanje : domacica
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Teror nad dečakom Empty Re: Teror nad dečakom

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu