Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaradi primajući reklame!

3 posters

Ići dole

Zaradi primajući reklame! Empty Zaradi primajući reklame!

Počalji od Just D Sub 30 Apr - 13:18:45

Imas kompjuter i internet vezu, a nisi čula za ovo, zezaš?! To me je pitao jedan moj prijatelj kad smo otišli na kavu... Rekao mi je da zarađuje tako što dobiva SMS poruke na mobitel. -Ti me to malo zezaš, ha? Netko da ti plaća zato što ti šalje poruke?? - Pa da, to su reklamne poruke i oni me plaćaju da čitam njihovu reklamu. - I kakve koristi oni imaju od toga? -Ne upadaj mi u riječ, pričekaj da ti sve objasnim. Evo o čemu se radi:
To je potpuno nov način sigurne zarade. Firma je počela sa radom 2010. u Sloveniji i već ima ogroman broj članova. Moj brat živi u Sloveniji i zaradio je dosta, jer se mnogo ljudi učlanilo preko njega. Mjesečno zaradi od 150 do 300 eura. Čekaj, objasnit ću ti. Poslije veoma uspješnog početka otvorili su poslovanje i za Hrvatsku, BiH, CG i Srbiju. Radi se o tome da od njih dobivaš reklame putem sms poruka, mms-a, e-maila, pregledom banera i klikom na linkove. Od svega toga imaš zaradu. Za svaku sms poruku koju od njih dobiješ, zarađujes od 8 do 12 centi. Čini ti se malo, a? Da ne bi po 1 euro? Smile Polako, nisam još završio. Od svake njihove video prezentacije koju odgledaš na netu dobivas po 3 eura. Ne zarađujes samo na tome, već dobivas mailove, ankete da popuniš itd. Možeš u svom nalogu (pošto se besplatno učlaniš) da podesiš broj poruka koje dnevno želis da primaš, ako ti se ucini da te smaraju s time. Vrše isplatu preko Moneybookers-a, PayPal-a i bank transferom, a to ti je najlakši način za prebacivanje, samo otvori u banci devizni račun. Pri učlanjenju dobivas 1 euro, kada popuniš anketu (upiši točne podatke, to ću ti objasniti zašto) dobivas 2eura, DOBIVAS od zarade svakog člana koji se preko tebe prijavi 10 %. Njemu se to ne odbija, već je to bonus od firme. A od onih što se učlane preko njega dobivaš 5 % i to ide dalje do 6. nivoa u dubinu. To ne dobivaš privremeno, već svaki mjesec. Naravno da će svi koji se učlane truditi da i oni imaju 10 %, pa će učlaniti rodbinu i prijatelje - on od njih ima 10 %, a ti od njih 5 %. Zasto traze tocne podatke? - Zato što firme koje se oglašavaju preko njih traže određeni profil korisnika kome će poslati reklamu. Naravno da neće domaćici slati reklamu za auto dijelove ili sportašu za ženske uloške! Šalju ti reklame zavisno od interesa koje si upisao u anketi. Koje koristi oni imaju od toga? Znaš li da se pola letaka koje ti stave u poštanski sandučić ili na brisaču auta ne pročita? A sad mi reci tko to ne čita sms poruke? Haha Wink Firma im uplati npr. 1000 eura za reklamu, oni od tih 1000 eura isplate 500 eura nama i svi zadovoljni! Ako sumnjaš da možeš od ovoga da zaradiš makar toliko da platiš mjesečno internet, odeš negdje na piće i plus da ti ostane za burek i jogurt, pošto se registruješ klikni na kalkulator u nalogu pa izračunaj, tamo ti je cjenovnik. Vidjet ćeš da možes mnogo VIŠE zaraditi ako učlaniš i druge preko sebe. NE TRAŽE TI NIKAKVE LOZINKE I TVOJE PODATKE NE DAJU NIKOME! Pošto se učlaniš, na početnoj strani imaš link preko koga će se tvoji prijatelji učlaniti.


I ja sam se učlanila preko njega. Ne pitajte me koliko zarađujem već sami provjerite kad se učlanite, a nemate što izgubiti osim 5 minuta dnevno. Potrebno je da imate svoju e-mail adresu, a tko je danas nema kad su svi na FB? Link na kojem se možeš prijaviti je [You must be registered and logged in to see this link.]
Objasnit ću vam kasnije kako se skidaju novci, polako dok ih zaradite! Smile) Uglavnom, kasnije otvorite DEVIZNI račun u banci. Tko ima babu neka je obavezno učlani, samo mora da ima i mobilni tel. Wink Sve ostalo vam je objašnjeno na sajtu, ima i Srpski jezik, naravno ako vam trebaju novci Wink
Sva pitanja, komentare itd. možete me pitati na 'ttmarketing.pitaj@gmail.com'
Da napomenem: Anketu morate točno i do kraja popuniti da bi vam stizale reklame!
Just D
Just D
Novi Član
Novi Član

YUgoslavia

Grad : Zagreb
Browser : N/A
Broj Postova : 1
Broj Poena : 4741
Reputacija : 0
Datum upisa : 30.04.2011
Datum rođenja : 06.12.1991
Godine Starosti : 32
Pol : Ženski Zodijak : Strelac Koza

Zanimanje : Internet marketing
Knjiga/Pisac : Mi djeca s kolodvora ZOO
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Zaradi primajući reklame! Empty Re: Zaradi primajući reklame!

Počalji od assistent Sub 30 Apr - 21:08:43

. .. hvala
assistent
assistent
Deseti Razred
Deseti Razred

BANNED
USA

Grad : Eau Claire , WI
Browser : Firefox
Broj Postova : 127
Broj Poena : 5203
Reputacija : 89
Datum upisa : 22.04.2011
Datum rođenja : 05.12.1972
Godine Starosti : 51
Pol : Ženski Zodijak : Strelac Pacov

Zanimanje : asistiram
Raspoloženje : fino
Uzrečica : ''Even , after all this time, the Sun never says to Earth -you owe me-.Look what happens with a Love,like that.It lights the whole sky.'' Hafiz


Knjiga/Pisac : Paulo Koeljo
Lady D .
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Zaradi primajući reklame! Empty Re: Zaradi primajući reklame!

Počalji od MiaTalia Sre 13 Jul - 0:25:57

Koliko ovo zaista radi?
MiaTalia
MiaTalia
Novi Član
Novi Član

Srbija

Grad : Beograd
Browser : N/A
Broj Postova : 5
Broj Poena : 4686
Reputacija : 7
Datum upisa : 12.07.2011
Datum rođenja : 21.12.1976
Godine Starosti : 47
Pol : Ženski Zodijak : Strelac Zmaj

Zanimanje : Mama i još ponešto
Raspoloženje : U borbu sa osmehom!
Uzrečica : ...e...
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Zaradi primajući reklame! Empty Re: Zaradi primajući reklame!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu