Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Prva velika žurka

Ići dole

Normalna Prva velika žurka

Počalji od Zaga taj Sub 4 Dec - 0:28:36

da,to treba preživeti..

pišem iz ugla tetke,ne iz ugla roditelja, a mogu da zamislim kakva je tek njihova briga.
neko će reći, svašta šta je pa tu strašno, no jeste itekako..
prvo moram reći da sam sa bratancem i sa bratom i snajom veoma bliska i od malena sa njim pričamo o svemu, kako odrasta tako svako doba sazrevanja ima svoje savete i svoje priče.
moj bratanac, bez lažne skromnosti i preterivanja, spada u onu grupu dobre dece, dece koja su od početka učena na neke moralne vrednosti, na pravila ponašanja , na svakodnevne razgovore o tome šta jeste i šta nije dobro.
no,i pored svega toga,nikad ne možeš biti siguran kako će se dete/pubertetlija ponašati kad se nađe u društvu svojih vršnjaka i malo starijih momaka, a deca su u današnjem vremenu postala sve slobodnija i bahatija... valjda je to želja za dokazivanjem, a i uticaj vremena u kom živimo.
za čas se njihova povodljivost i naivnost pretvori u muku za ceo život, a da toga nisu ni svesni u tom trenutku.
današnji roditelji i mi bliski rođaci,moramo biti dobri psiholozi kad je vaspitanje deteta u pitanju, bukvalno moraš voditi računa o svakoj reči, o poruci koju ta reč nosi sa sobom...
...

dobro smo prošli prvu veliku žurku, vatreno krštenje, došao je u pola dva, naravno zvao je oca da dođe po njega i drugare, bilo je alkohola, ali je on ok, izgleda da se "iskontrolisao" da to tako nazovem (naravno da je bilo priče i o alkoholu pre polaska ), jedan drug mu je maloviše popio,a jednog su moj brat i on morali da odvedu do ulaznih vrata..

žao mi je te dece, isuviše su mladi da bi ih u tim godinama bili "mangupi" koje su nosili do kuće jer su se "ubili od pića"!! a to će definitivno biti cool priča u ponedeljak ili već danas...

biće i nastavka samo da ustane....

-××-

-----------------------------------------------------------------------------------
U životu je jednako loše obeležen svaki put, ali ponekad je potrebno ići u pravcu koji se čini najmanje prohodan i najmanje siguran....
[You must be registered and logged in to see this link.]
Zaga
Šefica Grupe TNT
Šefica Grupe TNT

http://marezato.hpage.com
Srbija

Grad : Niš
Browser : Firefox
Broj Postova : 1829
Broj Poena : 25298
Reputacija : 1344
Datum upisa : 23.12.2009