Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romantične poruke

Ići dole

Romantične poruke Empty Romantične poruke

Počalji od Broj Jedan Pet 25 Jun - 4:56:01

Romantične poruke

*Na mom telu otisci tvojih prstiju, na usnama ukus tvojih usana, na jastuku vlasi tvoje kose, na meni miris tvoga tela.

*Ti si svetlost u tami zivota, ti si mojoj muzici jedina nota, ti si beskrajna tama za moje sne, ti si moj zivot i moje sve… VOLIM TE!

*I da mi daju svet da uzmem k ‘sebi, da me ucini jacom od Boga, sekundu jednu razmisljala ne bih, volecu te umesto toga!

*Stavi me kao znak na srce, kao pecat na ruku svoju, jer ljubav je jaka kao smrt. Mnoge vode ne mogu ugasiti niti reke potopiti ljubav koju osecam prema tebi.

*Bog je svetu dao tri svetlosti: jedno veliko da svetli po danu, jedno da svetli po noci, a najlepse je stavio u toje oci.

*Naucicu vetar da sapuce tvoje ime, cvece da mirise na tebe, naucicu sunce da miluje kao tvoj dlan, zvezde da sjaje kao tvoje oci. Tada bices svuda oko mene…

*Nemoj nikada reci da te nisam volela – volela sam te u snu, u suzi, u pesmi – jer cu tada zaista pomisliti da te vise ne volim, a volim te vise nego ikada…

*Kada umrem necu otici na nebo nego cu ostati tu, s’tobom…Jer mi ni samo nebo ne moze pruziti onaj neopisivi osecaj koji imam kada sam uz tebe…

*Lako je zvezde sa neba skinuti, lako je noc mesecu uzeti,, lako je preploviti olujno more, ali je zaista tesko opisati koliko mi nedostajes…

*Opet cu nocas sedeti uz prozor i gledati u nebo, opet ce biti predivno i obasuto zvezdama, a ja cu opet traziti jednu najlepsu i nazvacu je tvojim imenom.

*Sve jace osecam kako mi strujis telom i prolazis dusom ostavljajuci neizbrisive tragove koji me svakim otkucajem srca podsecaju da postojim samo za tebe.

*Ti si zadnja misao pred san i prva kad se probudim, kako mi sporo prolazi dan kad nemam sta da izubim.

*Ljudi kazu da je najlepse u Raju, ja kazem u tvom zagrljaju, pa mozda sam i gresila, pa necu stici do Raja, pa me zato ne ispustaj iz svog zagrljaja.

*Oprosti mi sto mislim na tebe, nocas sam te opet videla u snu, pa sto puta pitam sebe zsto se snovi ne ostvaruju.

*Bori se za srecu, za ono sto zelis. Ono sto mnogo ti znaci nemoj deliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci.

*Svaki dan negde zivot nastaje, a negde se gasi… Negde se radja ljubav, a negde umire… Tako cu umreti i ja, ali moja ljubav prema tebi nikada.

*Ako voda nosi poljupce, ja cu postati more… ako lisce nosi zagrljaj, ja cu postati drvece… ako je ljubav zauvek, ja cu ti dati vecnost…

*Ako sunce sja, to su tvoje oci. Ako vidis mesec, to je tvoj osmeh. Ako vidis dve zvezde, to smo ti i ja. A kad pada kisa, to su moje suze, a tebe nema…

*Trebas mi, snagu mi daj, budi moj pocetak i kraj. Umorna sam i svega me strah, zagrli me, trebam tvoj dah. Trebas mi, snagu mi daj, budi moj put kroz trnje u Raj…

*Nije meni potreban zivot, nisu meni potrebni sni. Meni je potrebna samo ljubav, meni si potreban samo TI…

*Oprosti ocima mojim sto pogled tvoj traze. Oprosti usnama mojim sto zele osetiti usne tvoje. I ono poslednje sto te molim – oprosti mi sto te toliko volim!!!

*Volecu te i kada se poslednji val mog zivota bude ulivao u jezero smrti…

*Ne volim patnju – al’ patim zbog tebe! Ne volim suze – al’placem zbog tebe! Ne volim zivot – al’zivim zbog tebe! Ne volim sebe – al’volim tebe!

*Kad suza vise ne bude, kad vreme ucini svoje, kad necije usne me probude, pozelecu da budu tvoje.

*Necu te voleti vecno, volecu te onaj trenutak u vecnosti koliko traje zivot…

*Kad me pitaju verujes li u ljubav ja se setim tebe…

*Lepo je znati da postojis u mom zivotu. Nije bitno ni koliko ni otkad, a ni zasto. Lepo je otvoriti oci i jednostavno znati da si tu…

*Ja imam snove – u njima zivis ti! Ja imam zelje – zelim te ljubavi! Ja imam snage – ja cu da se borim! Ja imam razlog zato sto tebe VOLIM!!!

*Kad osetis najtezi trenutak u zivotu, kad izgubis poverenje u sebe, seti se bar tad da postoji neko ko misli na tebe.

*Pokloni mi svoje oci i njihov topli sjaj, pokoni mi jos nesto: svoj vecni zagrljaj. Pokloni mi svoje meke usne i tople reci dve: VOLIM TE!

*Koliko dugo trazila sam sebe, u zagrljaju svetlosti i mraka… Koliko dugo ici cu do tebe, a potrebno je samo par koraka…

*Samo su za tebe jutros pevale ptice… Samo su tvoje ime saptale ravnice… Samo za tebe oblaci nebom plove… Samo tebe moje srce zove…


*Put do zaborava je kratak zato sporo koracaj da me se duze secas…

*Da sam ceo zivot znala da si ti sve sto mi treba u zivotu, nikada ne bih gledala drugog nego bih trazila tebe.

*Kazu od redbulla se dobijaju krila. Zato ti nikada necu dati da pijes redbull, jer bi tada najsladji i najbolji andjeo sa ovog sveta odleteo!

*Dok gledam u zvezdano nebo shvatih da ona najsjajnija zvezda i nije tako daleko. Cak, stavise, sigurna sam da je upravo uz mobilni.

*Lepota je prolazna, zivot kratko traje, sve sto imam tvoje srce mi daje. Uzmi moju ljubav, jer znam samo jedno: nista na ovom svetu nije kao ti vredno.

*Kako je tesko leci u prazan krevet… Grliti jastuk umesto tebe… Ocekivati poljupce, a dobijati samo tisinu i tamu… Nedostajes mi zlato moje…

*Poljubi me nezno i ne ostavljaj me, jer cu zaplakati. Zagrli me jako i ne pustaj me, jer cu umreti. Pogledaj me u oci i reci “volim te” i ja cu vecno ziveti vecno.

*Ima li smisla voleti kao ja? Dugo i bez nade, bez ijednog poljupca. Ziveti u nadi, ziveti samo za prazne reci. Voleti kao ja, voleti samo tuznim ocima…

*Kad te nema moji snovi se izgube, moja masta se zamrzne, moje usne ne govore, moja dusa se izbrise, i sve bol postane.

*Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vernosti. Prava ljubav je kad nekog volis kao ja tebe!

*Ako odem na nebo pre tebe, na svakoj cu zezdi da napisem tvoje ime, tako da i andjeli znaju kako se zoves, jer su ljudi poput tebe neponovljivi!

*Ako sam ikad ikada nekog volela, cuvala u srcu, sanjala svako vece, nosila u mislima, govorila istinu, saputala slatke reci na uhu, onda si to bio TI!

*Svaki sekund, minut, sat, dan, sedmicu, mesec, godinu… uf… vek, stolece, ama neograniceno mislim na tebe.

*I da mi daju svet da ga uzmem sebi, da me ucine jacom i od Boga, nijedan sekund razmisljala ne bih, uela bih tebe umesto svega toga!

*On je istina koju u srcu nosim! On je bice koje ludo volim! On je laz koja me boli! Znam da je uzalud, al’ipak ga volim!!!

*Volim tebe, zato se odricem onih koji vole mene…

*Malo ima ljudi, koji se kada ih ljubav prodje, ne stide sto su bili zaljubjeni.

*Ako kriva sam – optuzi me. Ako pogresila sam – okrivi me. Ako razumeo nisi – ponovicu. Ako me ne zelis – otici cu.

*Dok nocu pada kisa sanjam te… Dok vetar odlazi u daljinu, zelim te… Dok gledam zalazak sunca, cekam te… Dok moje srce kuca volim te…

*Zelim se utopiti, ali ne u beskrajnom moru gde ce me valovi nositi, nego u tvom pogledu i tvojim ocima odakle nikad ne zelim isploviti.

*Niko me nikada nije kao ti voleo. I kad umrem ponecu tu uspomenu sa sobom, cak i u pakao da odem nije me briga, jer me je voleo andjeo…

*…nijedno slovo, nijedna rec, nijedan dodir ne mogu ti reci ono sto za tebe osecam, samo pogled kroz moje suzne oci ti reci moze koliko mi znacis ti…

*Ponekad pozelim da ti cujem glas, da srusim sve izmedju nas, da ti kazem, da vrisnem snazno: “Ja te jos uvek…” Ma nije vazno…

*Jedan poljubac na lice tvoje – lepo spavaj sunce moje… Jedan poljubac na usta tvoja – lepo sanjaj, ljubavi moja… I jos jedan u vrat tvoj – laku noc, andjele moj!

*Ako procitas ovu poruku – volis me, ako je posaljes nekome – obozavas me, ako je izbrises – zelis me. Dakle, cekam odgovor, sta si uradio?

*Nocas sam sanjala da vodimo ljubav. San je ipak ostao samo san. Nije bilo stvarno, ali nije bilo ni lose.

*Ako izgubim ja tebe, izgubices i ti mene. Ali vise ces izgubiti ti nego ja, jer mene ce voleti neko kao ti, ali tebe niko kao ja.

*Vreme je presporo za one koji cekaju, prebrzo za one koji se boje, predugo za one koji zele, prekratko za one koji se vesele, ali pravo za one koji se iskreno vole.

*Nije sve u recima! Oni koji cute, najvise vole. Pst…

*Poslacu vetar da ti miluje kosu, za svako dobro jutro poslacu ti rosu, poslacu ti Mesec u mraku da ti sja, a sto se tice poljupca, to cu licno ja…

*Nocas cu se u mrak pretvoriti, molim te, nemoj prozor zatvoriti, jer ti hladno nece biti posto cu te zagrliti i do zore s’tobom biti…

*Ti si moj kapital, trziste moje ljubavi, volim te rentabilno, iskoriscavam te ekonomicno, nocas te necu knjiziti na svom kontu sumnjivih potrazivanja, jer ti si moje osnovno sredstvo. Voli te tvoja ekonomistkinja.

*Odkad se nismo…nisi ni ti dugo…bas bi se mogli, kad vec nismo…stvarno bi se mogli videti.

*Nikad nisam verovala u Andjele, sve dok te nisam ugledala i sopstvenim ocima uverila se u to da postoje.

*Ako zaspim – sanjacu te, ako se probudim – videcu te, ako te poljubim – istopicu se. Reci mi, molim te, sta da radim s’tobom.

*Srce je bogatstvo koje se niti prodaje, niti kupuje. Ja sam svoje srce poklonila andjelu koji cita ovu poruku.


*Policija vas moli da posle ovog izvestaja dano-nocno nosite naocare, jer smo ustanovili da vase oci kradu sva srca u gradu.

*Ako ti ikada gorko zaplace oko, ako te nekad neko povredi duboko, ako ti zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu, nazovi me, ja cu biti tu!

*Volela bih da ti poklonim nesto lepse od svih, ali nemam para, pa ti poklanjam samo stih “Volim te vise od njih”

*Ako mi ne odgovoris za 25 sekundi (od kojih je proslo 15) i ako mi tvoja poruka ne stigne za 10 (od kojih je vec proslo Cool duzan si mi 1ooo poljubaca. Vreme je isteklo!

*Tebe voleti je jedna kazna, tebe dobiti je jedna borba, tebe imati je jedna cast, ali tebe izgubiti je moja propast.

*Po clanu ljubavi, zbog zlocina me zaboravljas! Zakon moje duse je doneo odluku: dobijas dozivotnu robiju u mom srcu! P.S. Svako pravo na zalbu se odbija!

*Sem tebe nemam nikog u rukama svojim i nisam prasina koju zaborav krije, ja sam neko ko te voli i kad pored tebe nije.

*Uspeo si zapaliti srce moje, ne sibicom, ne plamenom, vec ocima braon boje!

*Jednom davno, neko je rekao da je zivot kratak i da ako hocemo da zivimo ispunjeno moramo sanjati. Zelim ti najsladje snove…
Broj Jedan
Broj Jedan
Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Grad : Iz selo
Browser : Firefox
Broj Postova : 4319
Broj Poena : 33622
Reputacija : 1691
Datum upisa : 11.12.2009
Datum rođenja : 03.04.1972
Godine Starosti : 52
Pol : Muški Zodijak : Ovan Pacov

Zanimanje : Ton Majstor
Knjiga/Pisac : Mi Djeca s Kolodvora ZOO
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha."


Moj YOUTube Video :


http://zvezdan.forumfree.tv

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu