Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZURAJA DO JAJA

2 posters

Ići dole

ZURAJA DO JAJA Empty ZURAJA DO JAJA

Počalji od Radeumetnik Ned 12 Sep - 17:29:46

*PRICA DO JAJA / NAPISANA U BG SLENGU 99%

Sine, zipa bruka, cave loču i duvkaju vutru, na žurajama se satro malo opuste, pretvoriće se u alkose i komane. Ako zakeve, cekaju ih jebena ponizenje od leseva, osude od porodice i malogradjanske sredine.

Spermom nafilovane u grupnjaku, ili pijane da se i ne secaju kada su zakevile, negde u cosku sa nekim od vutre opustenim i alkoholisanim likom.

Neke cave će tek posle pregleda utvrditi zalosnu cinjenicu da su se zauvek ujebale, navukle od nekog ludog majmuna Hiv, zarazile ceo svoj i neciji buduci zivot, jeftino se kockale sa zivotom na jebenom pocetku.

Sjebaće se, jebote, tako se ubijaju od alkohola i otkidaju od kurca ko nenormalne, a kad se cava lako i brzo nalije od fotelje do kreveta i redaljke nije daleko.

Ponizena cava, silovana i alkoholisana, nema cuku da prijavi svoju sramotu, cuti i kenja u strahu a dileje joj se keze ko bolidi jer su izvrsili satro genocid nad nemocnom i raspamećenom cavom.
Sve više su u fazonu njihove ženske žuraje, skidanje, cava gola, i naruceni bilder, u tandemu, zenski i muški strip.

Seks je postao vid jeftinog zadovoljstva u vremenu gde su ljudi postali odjednom nepotrebni i suvišni, od zlikovaca ubijani i zlostavljani, nekako upotrebljivi, pa odbaceni kao kurtoni, zauvek zakopani kao djubre u divljim deponijama.

Na zurajima su sve cave, da se vide, da se pokazu na tom mestu sexa i greha, tu se skupe, jadne spricerke, sanjive i likuše, sponzoruše u bušbetonkama. Sine sve tako brzo otkidaju na vutru i srču alkohol.

Sve što je bilo normalno više nije, čisto ludilo brate, ko će sjebanu cavu uzeti sutra satro za zenu.

Te cave su već sjebanih materica od nikotina, vutre, tableta i alkohola. One će mesecima plakati i uzaludno cekati na zacece posle vise nasilnih pobacaja, posle niza teskih batina i seksulane izopacenosti. Posle sadomazohistickih crnih rituala bolesnih sektasa. Posle zrtvovanja od strane manijaka i psihopata.

Atmosfera na svakoj ženskoj žuraji gde sam bio sine je crveno usijanje, sve je do jaja.



Svaki dan izbije po jedna tuca u kojoj su glavni akteri lude cave. Tuku se onako muski, zauzmu gard, stisnutih pesnica raspale cavu u tintaru i druga cava popije nokaut i pruzi se na patos.

Cavi se novi svet otvorio da se pusti, da proba slobodan sex, da ne misli na greh, da se oslobodi stega te mrske muške dominacije u svemu.

Ajmooooo, zestinaaaaaa za sveeeeee lude cave !

A komani nek se jebu, alkosi i komani će i večeras da valiraju za vutru i alkohol. Svaku noc ce reaminacijom se bude retki a oni sto predjose
svoj zenit zauvek se oprostise od zivota. Kako tek droge sjebu komanima mozak to i baba sere u kraju dobro znaju.

Alkosi o tabletomani se vuku i raspadaju se mnogo duže.
Djuletov matori, je neuspesno lecen nekoliko puta, najuren je iz firme, otpušten pred penzijom, ćerka mu je od svih stresova, od njegovih batina i maltretiranja jedne noci pobegla iz kiću. Imala je nepunih cetrnaest godina. Udala se za ljaksu, za shabana iz Marinkove bare. Nije zavrsila osnovnu skolu, napustila je muza posle njegovog batinanja,od ponizavanja od strane ljakse svekra i svekrve, pobeglo je dete, kući se nije vratila, nije se ni razvela a preudavala se nekoliko puta, ziveći u izopacenim vanbracnim vezama sa kojekakvim bolesnim skotovima. Trpela je nova sikaniranja za koru hleba, batinanja i nasilje bogatih, drogiranih tabletomana, tih naduvenih i naduvanih, cesto pijanih i otkacenih skotova. Osetila je njihov sado mazohizam i neutazivu glad matorih i perverznih biseksualaca, a poslednji put je sa ulice odvedena jer postala vlasnistvo Budjavog, tog ludog makroa koji prodaje samo klinke odbegle od kuće u Bubanj potoku stranim vozacima parkiranih kamiona za deset evra ubod, pet evra za push.

Pokusala je Vanja dva puta da se ubije, sekla je vene, zavrsila je u bolnici na detoksinaciji i pranju stomaka od viška tableta i alkohola.
Navucena je vec davno od mnogih ljubavnika na vutru, smrce koku sa bogatima koji je posle seksa nude.

To dete kao da zeli da sto pre da zavrsi sa sobom, da umre.
U sesnasetoj godini mala Vanja već izgleda kao ofucana rava.

Djule je Svecu pokusao da chupa ali je i sam je upadao u slicna sranja, postao je sitni dzeparos i vacaros, preprodavac kradene robe, na buvljaku i auto pijaci. Zavaljuje za drugog i prodaje kradenu ineocarinjenu svercovanu robu.
Trkeljisu ga gotovo svakodnevno murjaci, prate ga, privode, vec je stekao podebeo dosije u kojem su upisane prve kove koje ce ga sigurica gurnuti još dublje u blato.

Potajni san svake cave je da postane manekenka.
Šta sve luda cava neće učiniti da se bar jednom prošeta po pisti.
Od njene sanjane lepote do skrndelja i groblja je kratak put koji one lako predju.
Gladuju, piju svoju mokracu, zive od svakojakih govana i tableta, sve su u stanju da ucine samo da dodju na ti vi na stranice nekog jeftinog tabloida gde ce raskrecene i naguzene da se slikaju i sluze nekom za jeftino izdrkavanje.



Neke cave preko kreveta i kurca dodju na svoju pistu a neke na šatro navlakušu završe ko jeftine rave, budu prodate u belo roblje.
Samo luda cava zna biti tako glupa da to nije normalno.
Ako se ikad kući vrati ziva, ako prezivi taj pakao u koji je naivno srećna ušla i zavrsila kao rob, kojoj zivotpostaje pakao a kraj je izvestan, pod tudjim imenom, ceka je ponizenje i plitak, cesto i neobelezen grob.



Jbte kad mi je ćiku dosadno, visim u kenjari, tu se stalno skuplja ološ, dripci iz kraja, džeparoši, šibicari, neke nove rave, lokalni alkosi i šaneri, zalutali i propali intelektualci, glumci, domaćice i sanjive propale studentkinje koje su se navukle na alkohol, poštari, drotovi u civilu da obidju drukare i rednjare.
U školi je javna tajna da postoje medju profanima bar nekoliko notornih alkosa, nekoliko tabletomana koji se povremeno i leče u odredjenim ustanovama, idu na povremena bolovanja, a takodje postoje oni koji to vešto skrivaju i čine to kod svoji kuća da time ne izgube ni oni na ugledu ni škola.
Dva ekstrema, tri alkosa koji su prošli sve faze cirkanja, su svakako naša Marta, jezičarka Lela i daljinac matematičar Ribić.
Marta se lečila kao tabletoman, pa se opet vraćala, užas obuče haljinu naopako i dodje tako na čas, neocesljana, nenašminkana, ružno je gledati. U kraju je apoteka koja je obijana vise puta, u njoj su najvise trazena sredstva za smirenje, opijati i druge tablete koje cak i komani pomesaju praveći koktel sa alkoholom.
Depresivne zene, zene u koje su u krizi braka, zene u klimaksu, zene alkosi, posrnule i izgubljene duse, zene udovice koje se lece od posledica loseg zivota i postupaka umrlih muzeva.
Stare raspustenice i seksualno nezajazljive, opicene domacice, sve seksulano nezasite se podaju po kraju, seksaju se sa svima od, molera, postara, komsije vulkanizera, pekari iz trece smene upucuju se pravo u zagrejanu postelju, jer deca su u skoli, a muz je već na poslu. Komsije ćute, prevareni muz obicno o neobicnim seksulanim aktivnostima svoje bolje polovine obicno saznaje poslednji.
Lela je naša razredna, gotivna žena, neudata, već pred penzijom sve teže podnosi lude mentole i povremeno joj dopizdi pa ide u dodatni deo kabineta u kancelariju sa staklenim vratima.
Pije kao vodu iz jedne flaše koja stoji na polici. Dovoljno je diskretna da se to ne primeti, cirka samo votku.Ne oseca se u alkohol u njenoj blizini jer koristi radi preventive ljute bombone ili orbit zvake.
Verovatno se odavno navukla i do odlaska u stan ne uspeva da sakrije u suzbije svoju stalnu žedj pa je svoju vodu stalno dopunjavala.
Po njenom ponašanju, gestovima i na delu po načinu kako pije iz flase tu njenu vodu, snimio sam da je alkos, samo alkos tako stavlja flasu i gotovo požudno da ne prospe ni kap ispija svaku kap.
Njena mana bi gotovo prošla neprimećena za sve mentole koji ne vide ništa dalje od svog nosa, da nije povremeni nestanak vode u kraju bio uzrok da tog dana su uzeli njenu vodu, da okvase sundjer i uocili da nesto nije u redu sa tom vodom. Klempa je osetio miris, nakrenuo i hteo da se našali sa profankom Lelom. Otišo je u obližnju prodavnicu i kupio flašu vode i zamenio flaše. U toku časa Lela je ožednela i otišla u deo gde je bila njena kancelarija i nakrenula svoju flašu i osetila da je neko napravio zamenu jer ocekivani alkohol koji bi se razlio njenim telom i doneo olakšanje i uklonio drhtanje ruku nije bio u flaši. I sada mi je pred očima njen pogled kada se okrenula i pogledala kroz staklo prema nama. U tom pogledu je bilo ispisano iznenadjenje, njen očaj, bes zbog diranja u njenu tajnu i zločesto poigravanje koje donosilo poniženje u očima njenog odeljenja.
Došla je i sela za katedru, pokusala je da se smiri, vrtila penkalo, ispod naocara posmatrala celo odeljenje dok smo mi prevodili zadati tekst. Svoj tekst sam preveo brzo, i sve vreme sam neprimetno posmatrao Lelinu reakciju. Znao sam da to što je učinjeno neće na dobro da izadje. Čim je zvonilo, i ona otišla, u zbornicu, za gušu sam ćapio klempu i reko mu. Moronu jedan, ti si retardirano kopile, koji je tebi kurac, sto praviš takva sranja.
Klempa je uvek bio ludo kopile, al je skontao sto ga jebem, kaže, terba, ma ko je jebe, tu pijanduru sam zajebo, pa napravi onaj kez sa njegovim velikim i kvarnim zubima, koje sam imao žellju da počešljam.
Zajebo si ti mater svoju sto te zakevila, ona će sutra da ode u bolnicu na lečenje, a ti retardu jedan ćeš da izletiš iz škole, kao i ja i puno nas koje ta pujandura za sve izostanke pokriva. Da nisi pisnuo inace cu ti jezik oseći jebote Bog ludi. Picka ti materina, ti očito ne znaš šta je alkos, šta je njihova stalna žedj...
Kenjara je mesto gde posle sljake navrate portiri, ljakse sa pijace, a nije neobicno da se tu pojavi gotovo svakodnevno i nas profac daljinac Brkić, cevči vopi, ali ne izbegava ni vinjak, lozu ili neku drugu dozu. Za njegovim stolom se smenjuju lokalni alkosi koji imaju love i mogu da ga prate dok se ne ubiju.
Daljinac je zadržao jezik ljakse sa katuna, galami ko da mu je to vrs, pije ali se ne ubija, tek se po ukocenom hodu primeti da se ucirkao. Kada je došao u šolu, prvih nekoliko godina je delio oskare na kraju i bacio u komu i roknuli su godinu, onda su ga u parku ucirkanog šutirali da je skroz smanjio oskare i prihvaćen je u kenjari da pije i kenja o sexu i politici sa ludacima iz kraja. Svi ga zovu profesor Ribić. Specijalista je za udate i skrndelje, ne oprašta Ribić ni mrtvom četniku. Od svojih djaka ne prihvata piće niti ih se kači, kao da ih u kenjari ne poznaje jer kenjara je naš medjugranični prostor, gde niko nema potpunu vlast.
U kenjari svako sere za svojim stolom, za sankom je olos, a u cosku kod vrata su za stolom sede pijani alkosi koje izbacuju ko vreću ako se proseru i postanu smorovi.
Tu su svi stadijumi alkosa, i poslednja trula faza, spava po rupama, krivih pocepanih gilja, pokupljenih iz kontejnera, duga kosa i brada, vonja ko najgori tvor, cirka ako mu ko da, dobije po pički jer kenja bez mere, face su sjebane, um pomračen, sroksovanog polomljenog nosa. oderane i pocepane pičke.
Sa njima se ne razgovara jer su lesevi koji hodaju. U njihovoj blizini se niko ne zadrzava duze od sekunde jer bazde ko najgore govno.
Kenjara je najveća galerija likova, reality izdrkanih faca, gomila sjebanih ludaka i bolesnih kurvi, tu se skupljaju ruzni kurtoni, poslednji sljam. U kenjari se čuju najgore psovke, tu se kenja do besvesti i ludila. To su priče koje samo bolesni i sjebani um moze da iskenja. Tu svako može da kenja ako se ne usere, i nadje se neko ko ce mu zbog toga dati po pički. U kenjaru dolaze kurve u društvu,.
Jedino bednim klošarima i pederima je ulaz zabranjen. U kenjari se ne žica, za cugu, ne trazi se pljuga jer se već prelazi crta. Ako hoces da zicas tutanj u park, na cose, na bas stanicu gde staje treska.
Tamo će da cekaju, pokazuju neke slike i nazvrljane kartone satro su bolesni, a prolaznike boli kura za njih je su to sve smrdoši i klošari sjebani.
U kenjaru dolaze i kurve u društvu budža kao poslovna pratnja, onda svi alkosi tutanj, kerovi se naguze na vrata sa utokama, ni muva ne sme da udje.
Tu su često racije, tu uvek gistro zavale nekoga u labrnju. kad neko stane silosu žulj ili na crtu, al jbg utoka svakog sine posere, tu i ortaci do koske padnu i rija posle metla.
U kenjari kad utoka gruva, kad nastane prangijanje sine jbt, sve je puno dima, svuda krv, i najbolji ti ortaci zaglave u mardelju. Kad upadnu vucibatine, sa utokama pocne prangijanje tada i neki silosi padnu. Sine i u kraju mora da se zna ko je zakon jebte. Nema tu soliranja, ako u kraju nemaš za ortake silose puko si.
Ma znaš već, koji mi je qurac sta sam odvalio žvaku, smorih se jbga al sam nešto danas u dobrom tripu, ko da sam strvina, ko da sam kupio kočiju, ko da je danas palo dobro bambusanje u kenjari.
Došao mi stari ortak iz Londona, kaže jebi ga oladi malo, furaš tebra 200 na sat, prsnućeš, pa ćeš da baciš kašiku. Otkači sve smorove s vrata i kuliraj, zajebi čmarove i kurčenje, ostavi boraniji što samo kenja, ostavi njima valu i šaniranje.
Ti imaš čuku, kompa ti je sada vrs, web sajtovi, programiranje, znaš da firme prelaze na elektronski biznis, tu je kova. Jbga tebra, ovde jeste trulo, sve stoji, poslovi su prsli, strendžeri nas obilaze, lova se odliva na tajne račune, korupcija do jaja, budže i silosi su sad zakon.

Na kvarno se radi uvoz, na fore se carini roba, skida porez, otima šljaka i teritorija. Ko se zaduži, pa se ne raskanta, on se usere, pa ga silosi i lude budže isprangijaju.

Autor_Radeumetnik
Radeumetnik
Radeumetnik
Novi Član
Novi Član

YUgoslavia

Grad : Rusanj
Browser : N/A
Broj Postova : 3
Broj Poena : 4959
Reputacija : 4
Datum upisa : 12.09.2010
Datum rođenja : 09.07.1958
Godine Starosti : 65
Pol : Muški Zodijak : Rak Ker

Zanimanje : Slikar, pisac
Knjiga/Pisac : Saputnik radeumetnik
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

ZURAJA DO JAJA Empty Re: ZURAJA DO JAJA

Počalji od Broj Jedan Ned 12 Sep - 20:42:34

Extra... a mogao bi i da nam se predstaviš za početak... Smile , da znamo sa kim pričamo.... evo ovde : [You must be registered and logged in to see this link.]

Broj Jedan
Broj Jedan
Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Grad : Iz selo
Browser : Firefox
Broj Postova : 4319
Broj Poena : 33593
Reputacija : 1691
Datum upisa : 11.12.2009
Datum rođenja : 03.04.1972
Godine Starosti : 51
Pol : Muški Zodijak : Ovan Pacov

Zanimanje : Ton Majstor
Knjiga/Pisac : Mi Djeca s Kolodvora ZOO
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha."


Moj YOUTube Video :


http://zvezdan.forumfree.tv

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu