Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Pogledaj ko je gledao tvoj profil” još jedna Facebook prevara

2 posters

Ići dole

“Pogledaj ko je gledao tvoj profil” još jedna Facebook prevara Empty “Pogledaj ko je gledao tvoj profil” još jedna Facebook prevara

Počalji od Broj Jedan Ned 17 Okt - 4:51:22

Još jedan prevarant je uspješno iskoristio korisnike po ko zna koji put. Usprkos Facebook-ovim pokušajima da ga blokiraju, spam se i dalje širi jako brzo. Virusne aplikacije možda izumiru ali sajtovi gdje su indeksirani vaši prijatelji koje možete da pozovete i dalje uspješno rade. Prije nekoliko sati stranica pod nazivom “SEE VVHO HAS VIEVVED YOU” se proširila na 39.425 a raste tempom od 1.000 korisnika svake minute.

Kako to radi:
Vi prihvaćate prijedlog prijatelja
stranića vas potiče da instalirate JavaScript u vaš web URL bar kao web stranicu.
Pop-up koji se pojavljuje pita koje prijatelje da pozove.
Ako odaberete Bez ili Otkaži svim vašim prijateljima će biti poslani pozivi.
Ako ne odaberete ništa dovoljno brzo, vaši prijatelji i dalje će primati pozive (vidi sliku dolje). Izgleda da se učinkovito unakrsno skriptiranje iskorištava ali nemamo sve pojedinosti.
Zatim se preporučuje da vidite rezultate, prihvatanje "rezultata" su zapravo yourpurecrushes.com i mymindquizzes.com.

Ni jedan sajt nema rezultate niti opciju da izbjegnete web stranicu sa pop-up prozorom sa pitanjima formulirano na zvuk kao da korisnik radi nešto loše.
Posljednji ekran i najinficiranija komponenta je "Želite li podijeliti sa prijateljima?"
Čak i ako kliknete NO svaki prijatelj će primiti poziv.


“Pogledaj ko je gledao tvoj profil” još jedna Facebook prevara Misleadingcancel_thumb


“Pogledaj ko je gledao tvoj profil” još jedna Facebook prevara Profilespy1_thumb

Broj Jedan
Broj Jedan
Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Grad : Iz selo
Browser : Firefox
Broj Postova : 4319
Broj Poena : 33768
Reputacija : 1691
Datum upisa : 11.12.2009
Datum rođenja : 03.04.1972
Godine Starosti : 52
Pol : Muški Zodijak : Ovan Pacov

Zanimanje : Ton Majstor
Knjiga/Pisac : Mi Djeca s Kolodvora ZOO
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha."


Moj YOUTube Video :


http://zvezdan.forumfree.tv

Nazad na vrh Ići dole

“Pogledaj ko je gledao tvoj profil” još jedna Facebook prevara Empty Re: “Pogledaj ko je gledao tvoj profil” još jedna Facebook prevara

Počalji od ivana_bre Uto 9 Nov - 0:50:11

Ahahaha, obožavam te aplikacije navlakuše tipa klinki na like i prosledi svim svojim prijateljima...
Neverovatno je samo koliko naivnih ljudi to klikće ko blesavo, svaki dan imam poziv na klik za bar 10 različitih aplikacija istog tipa.
-.-
ivana_bre
ivana_bre
Novi Član
Novi Član

Srbija

Grad : Subotica
Browser : N/A
Broj Postova : 5
Broj Poena : 5090
Reputacija : 11
Datum upisa : 09.11.2010
Datum rođenja : 12.03.1983
Godine Starosti : 41
Pol : Ženski Zodijak : Ribe Svinja

Zanimanje : IT manager
Knjiga/Pisac : Stephen King
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu