Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Humana doktorka

Ići dole

Humana doktorka Empty Humana doktorka

Počalji od Zaga Čet 22 Mar - 10:53:45



Slađana Stevanović iz jednog sela kod Ivanjice rodila je dečaka u svojoj kući, ali nije znala šta da radi jer je beba neprestano plakala, a ona bila prilično slaba. Doktorka koja je stigla pobrinula se za bebu na vrlo neuobičajen način...
Punih 12 sati trajala je drama u porodici Stevanović, a onda je u pomoć pristigla doktorka Vladana Brodski.


Porodica Stevanović živi na veoma nepristupačnom zaseoku Jasik, 15 kilometara od Ivanjice, do kog je lekarska ekipa pešačila. Kada su stigli majka je bila prilično slaba, a dečaćić je plakao i imao zelenu stolicu što je ukazivalo na glad.


Doktorka je podojila dete, pre pregleda. Ovaj nesvakidašnji gest razgalio je srca ukućana, a dečak odmah prestao da plače i zaspao.



- Svaka majka bi to uradila. Sreća što moje dete još dojim, pa sam mogla da nahranim malog junaka dok se njegova majka ne oporavi - kaže mlada doktorka.



Doktorka je nakon toga ukazala pomoć ženi, jer svekrva nakon porođaja nije uspela da izvadi posteljicu, pa je morala hitno da bude prebačena u Dom zdravlja.


- Pupčana vrpca je bila dobro podvezana, ali je posteljica ostala. Znala sam da mora odmah u zdravstveni centar, što je podrazumevalo da dete još neko vreme neće moči da jede. Brzom intervencijom kolege Miloša Đokovića majka je zbrinuta, dete zdravo, a to nam je najvažnije - rekla je za “Blic” doktorka Vladana Brodski.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Zaga
Zaga
Šefica Grupe TNT
Šefica Grupe TNT

http://marezato.hpage.com
Srbija

Grad : Niš
Browser : Firefox
Broj Postova : 1829
Broj Poena : 27286
Reputacija : 1344
Datum upisa : 24.12.2009
Datum rođenja : 21.05.1973
Godine Starosti : 50
Pol : Ženski Zodijak : Bik Bizon

Zanimanje : svašta nešto
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu