Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Optičke Iluzije

Ići dole

Obaveštenje Optičke Iluzije

Počalji od Broj Jedan taj Sre 16 Dec - 13:28:30

Evo malo ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

-----------------------------------------------------------------------------------
Optičke Iluzije Fatam_10
Broj Jedan
Broj Jedan
Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Grad : Iz selo
Browser : Firefox
Broj Postova : 4319
Broj Poena : 32196
Reputacija : 1691
Datum upisa : 11.12.2009
Datum rođenja : 03.04.1972
Godine Starosti : 48
Pol : Muški Zodijak : Ovan Pacov

Zanimanje : Ton Majstor
Knjiga/Pisac : Mi Djeca s Kolodvora ZOO
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha."


Moj YOUTube Video :


http://zvezdan.forumfree.tv

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od Broj Jedan taj Ned 17 Jan - 16:13:22

[You must be registered and logged in to see this link.]

-----------------------------------------------------------------------------------
Optičke Iluzije Fatam_10
Broj Jedan
Broj Jedan
Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Grad : Iz selo
Browser : Firefox
Broj Postova : 4319
Broj Poena : 32196
Reputacija : 1691
Datum upisa : 11.12.2009
Datum rođenja : 03.04.1972
Godine Starosti : 48
Pol : Muški Zodijak : Ovan Pacov

Zanimanje : Ton Majstor
Knjiga/Pisac : Mi Djeca s Kolodvora ZOO
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha."


Moj YOUTube Video :


http://zvezdan.forumfree.tv

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od Broj Jedan taj Ned 17 Jan - 16:17:26

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

-----------------------------------------------------------------------------------
Optičke Iluzije Fatam_10
Broj Jedan
Broj Jedan
Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Grad : Iz selo
Browser : Firefox
Broj Postova : 4319
Broj Poena : 32196
Reputacija : 1691
Datum upisa : 11.12.2009
Datum rođenja : 03.04.1972
Godine Starosti : 48
Pol : Muški Zodijak : Ovan Pacov

Zanimanje : Ton Majstor
Knjiga/Pisac : Mi Djeca s Kolodvora ZOO
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha."


Moj YOUTube Video :


http://zvezdan.forumfree.tv

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od Broj Jedan taj Ned 17 Jan - 16:23:00

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

-----------------------------------------------------------------------------------
Optičke Iluzije Fatam_10
Broj Jedan
Broj Jedan
Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Grad : Iz selo
Browser : Firefox
Broj Postova : 4319
Broj Poena : 32196
Reputacija : 1691
Datum upisa : 11.12.2009
Datum rođenja : 03.04.1972
Godine Starosti : 48
Pol : Muški Zodijak : Ovan Pacov

Zanimanje : Ton Majstor
Knjiga/Pisac : Mi Djeca s Kolodvora ZOO
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha."


Moj YOUTube Video :


http://zvezdan.forumfree.tv

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od Broj Jedan taj Ned 17 Jan - 16:29:57

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

-----------------------------------------------------------------------------------
Optičke Iluzije Fatam_10
Broj Jedan
Broj Jedan
Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Grad : Iz selo
Browser : Firefox
Broj Postova : 4319
Broj Poena : 32196
Reputacija : 1691
Datum upisa : 11.12.2009
Datum rođenja : 03.04.1972
Godine Starosti : 48
Pol : Muški Zodijak : Ovan Pacov

Zanimanje : Ton Majstor
Knjiga/Pisac : Mi Djeca s Kolodvora ZOO
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha."


Moj YOUTube Video :


http://zvezdan.forumfree.tv

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od NNeNa taj Sub 30 Jan - 23:14:38

Optičke Iluzije 6pints
NNeNa
NNeNa
Prijatelj Foruma
Prijatelj Foruma

Srbija

Grad : Prestonica
Browser : Firefox
Broj Postova : 333
Broj Poena : 5000
Reputacija : 324
Datum upisa : 30.12.2009
Datum rođenja : 13.02.1976
Godine Starosti : 44
Pol : Ženski Zodijak : Vodolija Zmaj

Zanimanje : više ne znam ni ja
Raspoloženje : COOL
Uzrečica : ne znam
Knjiga/Pisac : Kad su cvetale tikve

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od maja.gajic taj Sre 5 Jan - 1:09:23

Super, eser je najbolji...a da on je bio daltonista.
maja.gajic
maja.gajic
Novi Član
Novi Član

Bosna

Grad : Brcko
Browser : N/A
Broj Postova : 5
Broj Poena : 3473
Reputacija : 0
Datum upisa : 05.01.2011
Datum rođenja : 22.02.1986
Godine Starosti : 34
Pol : Ženski Zodijak : Ribe Tigar

Zanimanje : Student
Knjiga/Pisac : Dostojevski
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od mira taj Sub 17 Avg - 1:16:08

Neverovatno kako ovakve slike čoveka prosto mame da ih iznova i iznova gleda.
Evo sada i malo plesa - optička iluzija.

mira
mira
Urednik Foruma
Urednik Foruma

Srbija

Grad : beograd
Browser : N/A
Broj Postova : 539
Broj Poena : 4281
Reputacija : 77
Datum upisa : 12.06.2011
Datum rođenja : 18.11.1956
Godine Starosti : 63
Pol : Ženski Zodijak : Škorpija Majmun

Zanimanje : komercijala, aranziranje
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od mira taj Sub 17 Avg - 3:07:03

Optičke Iluzije Djevojka-od-grana

Optičke Iluzije Idata.over-blog.com*0*19*24*98*illusions*tree-illusion-face

Optičke Iluzije 1822915539_1

Optičke Iluzije 2-Mountains-Face-Visual-Optical-Illusion

Optičke Iluzije 8-botanimal-1024x483
mira
mira
Urednik Foruma
Urednik Foruma

Srbija

Grad : beograd
Browser : N/A
Broj Postova : 539
Broj Poena : 4281
Reputacija : 77
Datum upisa : 12.06.2011
Datum rođenja : 18.11.1956
Godine Starosti : 63
Pol : Ženski Zodijak : Škorpija Majmun

Zanimanje : komercijala, aranziranje
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od mira taj Sub 17 Avg - 18:37:10

Optičke Iluzije Octavio_ocampo_18

Optičke Iluzije Octavio_ocampo_20

Optičke Iluzije 19-Buddah-Visual-Optical-Illusion

Optičke Iluzije Image93

Optičke Iluzije 1225393139061_f



Optičke Iluzije Funny-pictures.name*Optical-Illusions*images*Top-100-Optical-Illusions-Puzzles-68

Optičke Iluzije Funny-pictures.name*Optical-Illusions*images*Top-100-Optical-Illusions-Puzzles-21

Optičke Iluzije Funny-pictures.name*Optical-Illusions*images*Top-100-Optical-Illusions-Puzzles-170
mira
mira
Urednik Foruma
Urednik Foruma

Srbija

Grad : beograd
Browser : N/A
Broj Postova : 539
Broj Poena : 4281
Reputacija : 77
Datum upisa : 12.06.2011
Datum rođenja : 18.11.1956
Godine Starosti : 63
Pol : Ženski Zodijak : Škorpija Majmun

Zanimanje : komercijala, aranziranje
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od mira taj Uto 27 Avg - 1:54:24

Evo još par sličica


Optičke Iluzije Optical-illusions-part-2-34

Optičke Iluzije Optical-illusions-part-2-9

Optičke Iluzije Optical-illusions-part-2-20

Optičke Iluzije Optical-illusions-part-2-3

Optičke Iluzije Optical-illusions-part-2-10

Optičke Iluzije Optical-illusions-part-2-30

Optičke Iluzije Optical-illusions-part-2-49

Optičke Iluzije R1-600x450

Optičke Iluzije 00076161

Optičke Iluzije 00076181

Optičke Iluzije 00076481

Optičke Iluzije 00076521

Optičke Iluzije 00076091
Optičke Iluzije 00076081
mira
mira
Urednik Foruma
Urednik Foruma

Srbija

Grad : beograd
Browser : N/A
Broj Postova : 539
Broj Poena : 4281
Reputacija : 77
Datum upisa : 12.06.2011
Datum rođenja : 18.11.1956
Godine Starosti : 63
Pol : Ženski Zodijak : Škorpija Majmun

Zanimanje : komercijala, aranziranje
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od mira taj Pet 25 Okt - 22:52:05

Viktor Molev. Slikar i grafičar. Rođen u Rusiji 1955.

Optičke Iluzije 6

Optičke Iluzije Untitled-2+copy

Optičke Iluzije 8

Optičke Iluzije MO3

Optičke Iluzije A+afotode+john+Lennom+por+Victor

Optičke Iluzije Viewer15

Optičke Iluzije 2004178
Paul McCartney


Optičke Iluzije 2402-Andrew_Lloyd_Webber_copy_inset

Lloyd Weber



Optičke Iluzije Mercury1

Fred Mercury



Optičke Iluzije Mona-lisa-fire

Monalisa



Optičke Iluzije Tib-victor-molev-freud

Freud
mira
mira
Urednik Foruma
Urednik Foruma

Srbija

Grad : beograd
Browser : N/A
Broj Postova : 539
Broj Poena : 4281
Reputacija : 77
Datum upisa : 12.06.2011
Datum rođenja : 18.11.1956
Godine Starosti : 63
Pol : Ženski Zodijak : Škorpija Majmun

Zanimanje : komercijala, aranziranje
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od mira taj Pon 16 Dec - 21:35:40

Optičke Iluzije 31_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 10_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 24_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 27_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 22_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 17_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 2_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 21_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 6_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 14_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 29_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 11_jpg_625x625_q70

Optičke Iluzije 7_jpg_625x625_q70
mira
mira
Urednik Foruma
Urednik Foruma

Srbija

Grad : beograd
Browser : N/A
Broj Postova : 539
Broj Poena : 4281
Reputacija : 77
Datum upisa : 12.06.2011
Datum rođenja : 18.11.1956
Godine Starosti : 63
Pol : Ženski Zodijak : Škorpija Majmun

Zanimanje : komercijala, aranziranje
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od mira taj Uto 24 Dec - 23:25:55

Najbolje optičke iluzije u 2013. godini (kompilacija)

mira
mira
Urednik Foruma
Urednik Foruma

Srbija

Grad : beograd
Browser : N/A
Broj Postova : 539
Broj Poena : 4281
Reputacija : 77
Datum upisa : 12.06.2011
Datum rođenja : 18.11.1956
Godine Starosti : 63
Pol : Ženski Zodijak : Škorpija Majmun

Zanimanje : komercijala, aranziranje
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od mira taj Ned 6 Jul - 15:11:50

Holandski umetnik Ramon Bruin stvorio je neverovatne
3D optičke iluzije koristeći samo grafitnu olovku
.



Optičke Iluzije 3d2

Optičke Iluzije 3d1

Optičke Iluzije 3d3

Optičke Iluzije 3d4

Optičke Iluzije 3d5

Optičke Iluzije 3d6

Optičke Iluzije 3d7

Optičke Iluzije 3d8

Optičke Iluzije 3d9

Optičke Iluzije 3d10
mira
mira
Urednik Foruma
Urednik Foruma

Srbija

Grad : beograd
Browser : N/A
Broj Postova : 539
Broj Poena : 4281
Reputacija : 77
Datum upisa : 12.06.2011
Datum rođenja : 18.11.1956
Godine Starosti : 63
Pol : Ženski Zodijak : Škorpija Majmun

Zanimanje : komercijala, aranziranje
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Optičke Iluzije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu