Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvezdan ponovo u centru paznje

2 posters

Ići dole

Obaveštenje Zvezdan ponovo u centru paznje

Počalji od zmaj Čet 18 Mar - 20:39:21

Optuženi pretio sudiji u Zaječaru
17. mart 2010. | 17:11 | Izvor: B92
Zaječar -- Sudiji Višeg suda u Zaječaru Ireni Krstić-Milosavljević optuženi pretio da će joj “unakaziti lice i polomiti noge” ako ga ne pusti iz pritvora.

Kliment Isailović iz sela Zvezdan kod Zaječara kome se u Višem sudu u Zaječaru sudi zbog toga što je 2008. godine oteo dvadesetpetogodišnju Aleksandru Jovanović iz Bora i ucenjivao njenog oca, pretio je sudiji koja vodi taj proces da će joj, ukoliko ga ne pusti iz pritvora, posredstvom osobe iz inostranstva "unakaziti lice i polomiti noge".

Isailović je zbog ove otmice prošle godine osuđen na 15 godina, a njegov saučesnik Đorđe Vasiljković na 14 godina zatvora. Vrhovni sud Srbije je, međutim, tu presudu ukinuo, pa je proces vraćen na početak.

Isailović je, kako nezvanično saznajemo, posredno poručio sudiji Ireni Krstić-Milosavljević da će joj, ukoliko ga ne pusti iz pritvora, posredstvom osobe iz inostranstva koju je angažovao za taj posao "unakaziti lice i polomiti noge". Ovaj slučaj odmah je prijavljen policiji.

Zabrinuti za svoju bezbednost u Višem sudu u Zaječaru nisu želeli da komentarišu pretnje koje su upućene sudiji ovog suda, ali ističu da bez obzira na to, na jučerašnjem pretresu sud nije podlegao pritisku i pustio iz pritvora Klimenta Isailovića.

Kliment Isailović zvani Đela i njegov saučesnik Đorđe Vasiljković zvani Kempes, oteli su 11. oktobra 2008. godine, na parkingu u Boru, tada dvadesetčetvorogodišnju Aleksandru Jovanović i tri dana je držali zarobljenu u jednoj vikendici.

Od njenog oca, borskog biznismena, tražili su otkup od million i po evra. Tri dana posle otmice, oni su devojku oslobodili bez otkupa, a ubrzo zatim su ih policajci pronašli i uhapsili.

Kliment Isailovć i Đorđe Vasiljković su višestruki prestupnici povratnici koji su vršili najteža krivična dela u Srbiji i u susednim zemljama.

Isailović se tereti i da je 2005. godine izvršio razbojništvo sa smrtnim ishodom u Makedoniji, zbog čega je za njim bila raspisana i međunarodna poternica, a Vasiljković je poznat po razbojništvima koja je izvršavao na perfidan i bezobziran način, uz obaveznu upotrebu nasilja.

zmaj
zmaj
Deseti Razred
Deseti Razred

Srbija

Grad : Novi Sad
Browser : N/A
Broj Postova : 176
Broj Poena : 6239
Reputacija : 265
Datum upisa : 28.12.2009
Datum rođenja : 23.02.1978
Godine Starosti : 46
Pol : Muški Zodijak : Ribe Konj

Zanimanje : Prodavacica
Raspoloženje : Prilicno opusteno
Knjiga/Pisac : Tolkin
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje Re: Zvezdan ponovo u centru paznje

Počalji od Broj Jedan Čet 18 Mar - 21:36:48

Selo moje,lepše od Pariza

Zvezdan ponovo u centru paznje Zvezda12

Lepo pisalo na ovu plavu tablu: PAZI!

Sad imamo žute,ali.. isto piše:

Zvezdan ponovo u centru paznje Zvezda11
Broj Jedan
Broj Jedan
Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Grad : Iz selo
Browser : Firefox
Broj Postova : 4319
Broj Poena : 33622
Reputacija : 1691
Datum upisa : 11.12.2009
Datum rođenja : 03.04.1972
Godine Starosti : 52
Pol : Muški Zodijak : Ovan Pacov

Zanimanje : Ton Majstor
Knjiga/Pisac : Mi Djeca s Kolodvora ZOO
"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha."


Moj YOUTube Video :


http://zvezdan.forumfree.tv

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu