Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...

Join the forum, it's quick and easy

Zvezdan Forum
Dobrodošli na Zvezdan Forum...

Neki Delovi Foruma su skriveni za goste,
Da bi videli ceo sadržaj Foruma morate biti registrovani i ulogovani...

Registracija je besplatna,bezbolna i traje samo dva minuta.

Registrujte se i uživajte...
Zvezdan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristali - drago i poludrago kamenje

3 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Lepljiva Re: Kristali - drago i poludrago kamenje

Počalji od HARAMAN Sub 4 Avg - 3:34:33

Tema ,Srbi u rasejanju",pa eto moze da bude nova tema,tipa iskustva,pomoc ko zeli odlazak ili povratak,saveti,preporuke ali i istorija Srpske dijaspore,zaostavstine i manastiri sl????? sto da ne...Mada sam ja licno do pre godinu dana bio protiv odlaska iz Srbije a Pariz i dan danas mrzim jer mi je jedan gastarbajter preoteo devojku(mali mu bio Pariz da nadje curu pa doso meni da otme moju). Ovde sam nabavio prelep Lapis lazuli iz Avganistana,plus imam u planu Tirkiz...Rodonit,Labradorit,Plavi avanturin dr. je sadrzaj moje kolekcije...abice jos jer na mene oni pozitivno deluju.

HARAMAN
HARAMAN
Novi Član
Novi Član

Srbija

Grad : Smederevo
Browser : N/A
Broj Postova : 5
Broj Poena : 4292
Reputacija : 0
Datum upisa : 01.08.2012
Datum rođenja : 28.06.1981
Godine Starosti : 42
Pol : Muški Zodijak : Rak Peto

Zanimanje : PREDSTAVNIK SSVETLE BUDUCNOSTI
Raspoloženje : Tuzan i sam...
Uzrečica : Tesko je biti Srbin>>>>a u k...C````moram da smislim nesto....uffff,opet ista greska...bas si slatka Smile i sl
Knjiga/Pisac : pisma prijatelju,Lucije Seneka
CUBURIN
Moj YOUTube Video :


Nazad na vrh Ići dole

Lepljiva Re: Kristali - drago i poludrago kamenje

Počalji od vivijen Sub 4 Avg - 8:05:42


Dobro je otvoriti temu Srbi u rasejanju, to bi bila nova tema i nemamo je na forumu.
Predlazem da je ti otvoris i napises nam neka svoja iskustva.
A vreme ce te nauciti, a mozda i nece, jer covek to tesko prihvata, da nista na ovom svetu ne mozemo zadrzati ako nam stvarno ne pripada. Ono sto je stvarno tvoje, uvek ce ti se vracati, a ono sto nije, ma koliko ti zeleo da to bude i ma koliko ti sebe u to ulozio, uvek ce lako odleprsati cim se ukaze prilika. Ko to shvati pravilno, taj nikada nece patiti za necim sto nije vredno patnje, jer da jeste vredno, ne bi ni izazivalo patnju. Ljudi zive u zabludi kad veruju da ako nekog vole bezgranicno, da im taj neko zbog toga i pripada, da im mora biti veran i odan i u dobru i u zlu...a istina je, da niko nikom ne pripada i ako nema prave ljubavi u srcu, onda nije moguc ni zajednicki zivot, ni buducnost. Jer, TVOJU devojku niko i nista ne moze ti oduzeti, a onu, koja nije stvarno tvoja - svako i uvek.
Zato, ne budi tuzan i ne gubi nadu - za svakog postoji na ovom svetu srodna dusa, a ako je i ne pronadjes, ni tad ne budi tuzan, jer covek i te kako moze da zivi sam - bolje je celog zivota biti sam, nego ziveti u lazima i obmanjivati sebe.

Dosta sam te gnjavila s mojom filozofijom - najbolje je kad covek sam dodje do svega ovog, jer samo tada moze i da poveruje - sopstvenim iskustvom, ali takva iskustva skupo se placaju, veoma skupo.

A sad o temi na kojoj se nalazimo. Lepo sto skupljas drago i poludrago kamenje, jos ako te smiruje i pozitivno deluje na tebe, nikad nemoj odustati da trazis svoj "kamen mudrosti"!

Ako imas fotografije mozes da ih postavis ovde da vidimo tvoju kolekciju.

Ne zameri na savetima, bilo je spontano i iskreno.

Kristali - drago i poludrago kamenje - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcRrf6qyG4zhA283nHkFJpmxnN00z26drFqTGXWk-uGKNuIxY_Tx

Ja imam zuti dijamant u mindjusi i klasican u prstenu koji je po narudzbi uradjen za mene (jedini takav na svetu)

Imam i turmalin u privesku i skoro crni cilibar u prstenu

Kristali - drago i poludrago kamenje - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQi0foKdkvokaGvq-q9tgL8rl6jh4pjtDWJXGK5m9QQ8GV-hImhOA

Kristali - drago i poludrago kamenje - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcSc7tTbJtuanN53WQIE6iP0XZyxzXNYNWT68830tBGggSxRe77iKskox7Aw

Imam mesecev kamen u dva prstena i tigrovo oko u jednom

Kristali - drago i poludrago kamenje - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcSUvOMeLbZKcTmr7ypcStM8UL1s5HCyivniLJ1T8WDzJ4y5u2zI

Kristali - drago i poludrago kamenje - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcRhzc6X19uZBkKHjh12PAmB3LOCAFczMniz9lrA8-FWoZ2x6JCW6Q

I brojanice od oniksa slicne ovima, ali sa krsticem

Kristali - drago i poludrago kamenje - Page 8 3027_1b

vivijen
vivijen
Moderator Foruma
Moderator Foruma

Zlatni Pehar Za Više Od 10.000 Poruka
Srbija

Grad : Zvezdan
Browser : Opera
Broj Postova : 13509
Broj Poena : 61764
Reputacija : 971
Datum upisa : 29.01.2010
Datum rođenja : 03.08.1953
Godine Starosti : 70
Pol : Ženski Zodijak : Lav Zmija

Zanimanje : slikanje, pisanje,primenjena umetnost
Raspoloženje : smireno
Uzrečica : ah
Knjiga/Pisac : orkanski visovi

Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu